1. Strona główna
  2. O obiekcie
  3. Pytania i odpowiedzi

Pytania i odpowiedzi

Ważna informacja

Wynajem apartamentów bez kontaktu z personelem - kod do drzwi przekazywany przez sms.

Przyjazd
07  mar 2021
Wyjazd
08  mar 2021

FAQ

Pytania i odpowiedzi

Czy w obiekcie znajduje się recepcja?

Q19 Apartments to w pełni zautomatyzowany obiekt z elektronicznymi zamkami na kod. Wszystko odbywa się bezobsługowo. W razie potrzeby mogą się Państwo z nami spotkać w biurze przy ulicy Krawieckiej 3/18 (budynek Justin Center) lub skontaktować telefonicznie w godzinach 9-21.

Jak odbywa się zameldowanie i wymeldowanie?

Goście naszego obiektu meldują się samodzielnie za pomocą otrzymanego 4-cyfrowego kodu o dowolnej porze po 15:00. Przy wymeldowaniu wystarczy zatrzasnąć za sobą drzwi.

Jak wygląda oferta śniadaniowa?

Mogą Państwo zamówić śniadania z dostawą do apartamentu www.wygodnesniadanie.pl (22 300 51 15). Menu i cennik znajdą Państwo w apartamencie. Mogą Państwo również skorzystać z oferty pobliskiego bistro Gissel.

Czy posiadają Państwo parking?

Parking płatny podziemny Nowy Targ znajduje się w odległości 300 metrów od obiektu. Mogą też Państwo skorzystać z parkingu w budynku Justin Center (tam gdzie mieści się nasze biuro) - parking w cenie 40 zł/dobę - wymagana rezerwacja.

W jaki sposób można zapłacić za pobyt?

Opłatę za pobyt zostanie pobrana z podanej podczas rezerwacji karty kredytowej/płatniczej. Istnieje również możliwość opłacenia rezerwacji przelewem tradycyjnym lub zapłaty gotówka lub kartą w biurze.

Jakie są godziny zameldowania oraz wymeldowania?

Zameldowanie rozpoczyna się od godziny 15:00, a wymeldowanie jest do godziny 11:00. W niedzielę istnieje możliwość bezpłatnego przedłużenia pobytu do godziny 13:00 (wymagany uprzedni kontakt z recepcją).

Czy w budynku jest winda?

Tak, do wszystkich naszych apartamentów jest dojazd windą.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Rezerwacja niedostępna Prosimy o kontakt telefoniczny
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij